Истински празник на таланта, емоциите и гордостта преживяха жителите и гостите на Годеч в петъчната вечер, когато сцената за 70-годишнината на града се превърна в място, където оживяха усмивките, мечтите и традициите.

КМЕТЪТ РАДОСЛАВ АСЕНОВ ОТКРИ ПРАЗНИЧНАТА ВЕЧЕР

В центъра на празника бяха най-малките и най-талантливите - децата и хората, които с любов пазят духа на Годеч жив.

Публиката възнагради с бурни аплодисменти изпълненията на гимнастичките от ДГ "Юрий Гагарин", танцьорите от "Magic Crew" и "Magic Crew Junior" към СУ "Проф. д-р Асен Златаров", гайдарската група, певческа група „Зорница“ и ТС "Гайтан" към НЧ "Никола Вапцаров - 1899" - Годеч.

Един от най-силните моменти на вечерта бе появата на Юлия Василева, която с песента "Излел е Дельо хайдутин" успя да развълнува публиката и да превърне сцената в истински празник на българската песен.

Със своите изпълнения участниците доказаха, че зад името Годеч стоят талант, много труд и поколения хора, които продължават да пазят местния дух и култура.

За своята отдаденост всички участници получиха медали от Община Годеч - признание за вдъхновението и енергията, с които превърнаха вечерта в специален спомен.

А празникът продължи с музикалното шоу на Юнона, която подари на публиката още настроение, усмивки и незабравими мигове.

Снимки: Валери Захов